T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TOKAT / ZİLE - 15 Temmuz Şehit Hüseyin Kısa Ortaokulu

Haberler

Mrt

       Okulumuz 18 mart çanakkale şehitleri anma proğramı hazırladı. Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin katkılarıyla çok anlamlı günün önemine yakışır oldu. Bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun...

Mrt

      Okulumuz kız hentbol takımımız İlçe birincisi ve İl üçüncüsü olmuştur. Öğretmeni ve öğrencilerimizi canı gönülden kutluyoruz.

Şbt

      Okulumuza 12D  Sineması geldi. öğrencilerimiz öğretmenlerimiz velilerimiz doysıya eğlendiler.

Şbt

         OKULUMUZDA KİTAP ALIŞKANLIĞINI KAZANDIRMAK AMACIYLA OKUMA SEBERBERLİĞİ BAŞLATTIK. OKULUMUZUN HER KATINA KİTAPLIK RAFLARI KOYDUK.. KİTAPLIKLARIMIZI GÜN GEÇTİKÇE ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ. DEĞERLİ DOSTLARIN VE YARDIMSEVERLERİMİZİN YARDIMALARINI CANI GÖNÜLDEN BEKLİYOR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUZ..

Şbt

Öğrencilerimiz Öğretmenlerimiz velilerimiz çok sevindiler, bereket yağdı diye.

Ock

Öğrencilerimiz karnelerini aldılar. Tatile girdiler. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller..

Ock

       DEĞERLİ VELİLERİMİZİN, SAYGIDEĞER ÖĞRETMENLERİMİN, SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİN VE TÜM İSLAM ALEMİNİN 02 OCAK 2014´TE İDRAK EDECEĞİMİZ MEVLİD KANDİLİ MÜBAREK OLSUN...

Ara

Yemeğimize iştirak eden öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Ara

Kööyümüze kar yağdı. Öğrencilerimiz karın keyfini çıkardılar.

Ara

Okulumuzda yerli malı kutlaması yaptık. Öğrencilerimize günün anlamı ve önemi anlatıldı.

Ara

        Her ay bir değer konusu üzerinde etkinlik yapıyoruz. Öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyor Teşekkür ediyoruz.

Ara

Öğrencilerimiz günün anlamına uygun güzel görkemli bir proğram hazırladılar. Bizleri memnun ve mutlu ettiler. Öğrenclerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyor özellikle Öğretmenimiz Güllü ALTUN a teşekkür ediyoruz.

 

Ara

Her ay okulumuzda En çok kitap okuyan  öğrencimizi KİTAP KURDU seçiyoruz. Seçilen öğrencimizi kutluyor, Öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 

Ara

Her ay okulumuzda örnek davranış gösteren öğrencimizi AYIN ÖĞRENCİSİ seçiyoruz. Seçilen öğrencimizi kutluyor, Öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Ara

Okul Müdürümüz Said KALPAK Okulumuzda görevine 22/09/2014 tarihinde başlamıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.